zamknij
NOWOŚCI

„Kochane pieniążki przyślijcie rodzice”. Któż z nas nie pamięta tego p...czytaj więcej Samochód to nie luksus, ale konieczność, która usprawnia nasze życie i zdec...czytaj więcej Rynek najmu nieruchomości  w Polsce, w zestawieniu z pozostałymi krajami euro...czytaj więcej

Jak stworzyć dobrą ofertę mieszkania na sprzedaż?

oferta mieszkania

     Wbrew pozorom stworzenie dobrego oraz efektywnego ogłoszenia dotyczącego sprzedaży mieszkania nie jest proste.W związku z tym od razu warto przypilnować to, aby oferta wyróżniała się spośród innych a także wzbudzała duże zainteresowanie wśród potencjalnych klientów. Dobre ogłoszenie jest z pewnością połową sukcesu przy sprzedaży, dlatego warto zredagować go jak najlepiej.

PO PIERWSZE- KRÓTKO.

     Ogłoszenie dotyczące sprzedaży mieszkania, jak każde inne ogłoszenie powinno być zwięzłe, proste i na temat. Za obszerne opisy, zniechęcają osoby zainteresowane kupnem, ponieważ zbyt dużo informacji powoduje jedynie zamęt i zagubienie. W związku z tym warto zadbać o to, by wszyscy potencjalni zainteresowani w łatwy a także przyjemny sposób otrzymali wszystkie ważne informacje dotyczące mieszkania, które potencjalnie zechcą kupić.

PO DRUGIE- ZDJĘCIA.

     Jednym z najważniejszym elementów, każdej dobrej oferty, jak nie najważniejszym są zdjęcia. Ogłoszenia mieszkań, zilustrowane atrakcyjnymi, świetnej jakości,  fotografiami, najlepiej podczas pięknego, słonecznego, letniego dnia cieszą się dużo większym zainteresowaniem w porównaniu z ciemnymi, brzydkimi czy nieostrymi zdjęciami, na których po prostu nic nie widać.

     Ważnym elementem jest także porządek w pomieszczeniach, które są fotografowane, ponieważ lepiej sprzedają się czyste, uporządkowane mieszkania. Warto zamieścić ładne zdjęcia kuchni oraz łazienki, ponieważ to właśnie one są elementem decydującym o wyborze danego lokalu.

     Sprzedając mieszkanie, istotne jest także zamieszczenie fotografii budynku, w którym się znajduje, z widokami z okien.  Zawsze można także wzbogacić ogłoszenie o szkic zawierający rozkład pomieszczeń i ich położenie względem stron świata.

PO TRZECIE- CENA DO NEGOCJACJI

     Niezależnie od tego, na ile zostało wycenione mieszkanie czy ile właściciele chcą na nim zarobić, warto pamiętać, żeby w ogłoszeniu zawrzeć opcję ceny do negocjacji. Dzięki temu potencjalni klienci docenią takie rozwiązanie, które może im dać poczucie dobrze zrobionego biznesu i zaoszczędzonych pieniędzy.

I WRESZCIE- PRAWDA.

     Przy redagowaniu ogłoszenia mieszkania na sprzedaż bardzo istotną rzeczą jest wierne odzwierciedlenie stanu mieszkania. Nie warto kłamać w sprawie wyglądu czy stanu technicznego mieszkania, ponieważ potencjalni zainteresowani i tak to zweryfikują a właściciele stracą wówczas wiarygodność. Podawanie fałszywych danych może także spowodować złą opinię na rynku nieruchomości, do dodatkowo jeszcze utrudni sprzedaż mieszkania.

Jak stworzyć dobrą ofertę mieszkania na sprzedaż?
5 (100%) 1 vote

Tagi:

Story Page